wtorek, 5 kwietnia 2011

Telekamery....xD

Co do ty telekamer co tydzień będę wybierać dla jednej osoby telekamerę ale za to + taki że kto dostanie telekamerę ten dostanie tyle denarów ile dodał komentarzy czyż to nie jest super pomysł??


Więc sami widzicie warto komentować ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz