Strony
Strona główna
Cennik reklam
Oceny
Szukamy Sponsorów
Partnerzy bloga
Denary
Zadania Redaktorek
Komentator Miesiąca
Witam na moim blogu
wtorek, 5 kwietnia 2011
Telekamery....xD
Co do ty telekamer co tydzień będę wybierać dla jednej osoby telekamerę ale za to + taki że kto dostanie telekamerę ten dostanie tyle denarów ile dodał komentarzy czyż to nie jest super pomysł??
Więc sami widzicie warto komentować ;-)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz