- Chiński stardoll- prawdo podobnie w chińskim strardollu jest się od razu ss bardzo ciekawe nie???
- Gimp-umiecie robić coś w gimpie jeśli tak to wyślij mi link to umieszczę go na pasku bocznym i podpisze że to ty zrobiłeś lub zrobiłaś
- Książka-Niedawno zaczęłam pisać książkę bardzo mnie to kręci tak samo jak gimp sami widzicie że mam mało czasu no ale i tak dam dużo postów nie bójcie się ;)
- blog- Dziś blog stardoll-kody-girl.blogspot.com poniósł straty właścielka odeszła
- Koniec-To na tyle na dziś dziękuję
sobota, 19 marca 2011
trzecie wydanie "Top Model
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

1.Tak,mam tam konto,;-)
OdpowiedzUsuń2.Zależy co to ma być.xD