Strony
Strona główna
Cennik reklam
Oceny
Szukamy Sponsorów
Partnerzy bloga
Denary
Zadania Redaktorek
Komentator Miesiąca
Witam na moim blogu
sobota, 19 marca 2011
Nowy gimp
Sądzę że nawet dobrze tylko ta kreska nad głową psuje efekt a wy co sądzicie?? przyjmę różne krytyki xD
1 komentarz:
Anonimowy
19 marca 2011 22:12
Zła jakość,niedopracowane kontury.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Zła jakość,niedopracowane kontury.
OdpowiedzUsuń